misja cacane

DOBRY DESIGN

Stawiamy na prostotę, wysoką jakość i ponadczasowy styl. W projektowaniu skupiamy się na kolorystyce, fakturze tkanin/dzianin, minimalistycznych krojach- wygodnych, wytrzymałych, idealnych do zabawy, tańca, czytania, malowania, podróżowania. Zależy nam na tym, aby tworzyć ubrania, które nie tylko będą ulubionymi częściami dziecięcej garderoby, ale także zniosą każdą przygodę, w której będą uczestniczyć. Ubranka, które będzie można przekazywać dalej.

LOKALNA PRODUKCJA

Wszystkie nasze ubranka szyjemy w promieniu 100 km od naszego studia, co przyczynia się do rozwoju naszego regionu.

UCZCIWA WSPÓŁPRACA

Jesteśmy dumne, że możemy wspierać lokalnych rzemieślników, których pracę bardzo cenimy.

Produkcja w duchu społecznej odpowiedzialności, szacunek i uczciwa zapłata za pracę dla naszych współpracowników są dla nas bardzo istotnymi wartościami.

DBANIE O ŚRODOWISKO

Dokładamy wszelkich starań, aby wywierać jak najmniejszy wpływ na środowisko. Naszym celem jest tworzenie ubranek, które przetrwają wiele sezonów. Dokonywanie świadomych wyborów dotyczących materiałów- naturalnych, nadających się do przetworzenia, posiadających certyfikaty, takie jak GOTS, czy OEKO-TEX STANDARD 100, które zapewniają o naturalnym pochodzeniu włókien, ekologicznym prowadzeniu upraw, rozważnemu gospodarowaniu wodą (stosowanie oczyszczalni i zamkniętego obiegu wody, co jest szczególnie istotne dla produkcji lnu, czy bawełny, które przędzone są na mokro) oraz o braku substancji szkodliwych dla człowieka oraz dla środowiska.


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl